Meble i fotele biurowe

Fotele obrotowe

Home  >>  Tematy  >>  Fotele obrotowe

Fotele obrotowe

On Maj 4, 2016, Posted by , In Tematy, With Możliwość komentowania Fotele obrotowe została wyłączona

Dlaczego do pracy biurowej najlepsze są fotele obrotowe, w dodatku na kółkach? Odpowiedź jest prosta, na takich fotelach pracuje się najwygodniej. W sytuacji, kiedy siedząc za biurkiem trzeba obracać się albo sięgnąć gdzieś dalej, to najlepsze będą fotele, które to ułatwiają. Jednak te dwie funkcje to nie wszystko.

Wygoda siedzenia, a nawet więcej – komfort, to przede wszystkim odpowiednie wyprofilowanie siedziska i oparcia. Rozłożenie nacisków odsuwa zmęczenie, więc można pracować wydajnie. Dodatkowo fotel obrotowy jest regulowany, a przez regulacje można go dopasować do wzrostu człowieka i jego indywidualnych wymiarów. Wszystko to uzupełniają dobre materiały, które zapobiegają poceniu się.

Te wszystkie udogodnienia, w jakie wyposażono fotele obrotowe, podnoszą ich cenę, ale w dłuższej perspektywie zwracają się. Pracuje się efektywnie bez oznak znużenia, bez bólu pleców, który w konsekwencji prowadzi do schorzeń. Jest to ważna kwestia, która znalazła swoje odbicie w regulacjach prawnych dotyczących ergonomii foteli biurowych.

Fotel biurowy Ergomax Nefil - skóra

Comments are closed.